insys

Realizacje

Netia

Netia SA – operator telekomunikacyjny, dostawca usług telewizyjnych, internetu stacjonarnego oraz mobilnego, a także telefonii stacjonarnej. Ich produkt Telewizja Osobista, powstał we współpracy z Insys. Na potrzeby tej usługi, dostarczamy nasz middleware, infrastrukturę CDN oraz zabezpieczenia DRM. Przy tej usłudze IP TV wykorzystujemy też własne enkodery, które przetwarzają sygnał telewizyjny na internetowy.

Regularnie współpracujemy z Netią przy wdrażaniu kolejnych usług i aplikacji na set-top boxy. Dzięki Chmurze Osobistej na Netia Player, użytkownicy mają dostęp do swoich plików z poziomu telewizora. Aplikacja TV Shop pozwala za to na modyfikację starych i zakup nowych pakietów programów dostępnych w ofercie telewizyjnej Netii. 

Wiele aplikacji stworzonych dla Netii zostało zaprojektowanych przez naszych projektantów. Przykładem jest Netia Player Pilot, który w wygodny i intuicyjny sposób pozwala użytkownikom sterować dekoderem Netia Player. Abonenci Netii mają też dostęp do aplikacji naszego innego partnera - NInA. Dzięki Ninatece na Netia Player otrzymują oni dostęp do tysięcy materiałów audiowizualnych związanych z polską kulturą.

Aplikacja Premium+ jest z kolei skierowana do abonentów pakietu Premium+ i oferuje dostęp do filmów i seriali transmitowanych w kanałach Canal+ w modelu Catch-Up TV.

NC+

NC+ to polska satelitarna platforma cyfrowa, mająca w swojej ofercie największą ilość kanałów HD w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2014 roku. Wspólne stworzyliśmy aplikację multiscreen, na której można oglądać mecze Polskiej Ekstraklasy na żywo i mieć podgląd aktualnych statystyk meczowych.

Strefa VOD Kino Świat

Strefa VOD to multimedialna platforma internetowa, która oferuje dostęp do dużej biblioteki filmów na życzenie. Baza materiałów jest na bieżąco wzbogacana o produkcje polskie i zagraniczne. Aby obejrzeć film, wystarczy wykupić pakiet punktów i wybrać interesującą nas pozycje. Oprócz płatnej kolekcji, użytkownik może też korzystać ze zbioru darmowych materiałów.

Platforma Strefa VOD jest dostępna na dużej ilości urządzeń. We współpracy z Insys powstał portal www, aplikacje na telefony z iOS, Android, WP, komputery z Windows 8, a także na Smart TV. Wszystkie filmy znajdujące się w bibliotece są chronione systemem Microsoft Playready DRM

Największy dystrybutor kina polskiego - Kino Świat, we współpracy z INSYS, Strefą VOD oraz Samsungiem, utworzył aplikację Strefa VOD UHD, która dostarcza ekskluzywne treści w rozdzielczości 4K.Wykorzystaliśmy nasze transkodery oraz sieć CDN, a także zaprojektowaliśmy aplikację na Smart TV.

INEA

INEA - operator telewizji kablowej oferujący usługi telekomunikacyjne mieszkańcom Wielkopolski. Nasz zespół wdrożył platformę OTT Inea Online - telewizję przez internet w formie multiscreen. W jej zakres wchodzi usługa second screen, EPG i dodatkowe funkcje dla użytkownika.

Kuchnia Lidla

Kuchnia Lidla to internetowy projekt wideo sieci sklepów Lidl. Tłem do promocji własnych produktów i gotowania w domu jest rywalizacja pomiędzy Karolem Okrasa, a Pascalem Brodnickim . Obydwaj panowie co tydzień publikują swoją propozycję dania, a internauci głosują na swoje ulubione. W Kuchni Lidla można znaleźć gotowe przepisy, aktualne promocje i wiele wskazówek dla domowych kucharzy. Strona korzysta z naszej infrastruktury i technologii.

    Narodowy Instytut Audiowizualny

Zadaniem Instytutu jest rejestrowanie najbardziej wartościowych wydarzeń polskiej kultury, digitalizacja dziedzictwa kulturowego oraz realizacja programu zachowania, rozbudowy oraz udostępniania zgromadzonych zasobów. Portal Ninateka spełnia wszystkie te cele statutowe.

Nasza współpraca z Nardowowym Instytutem Audiowizualnym trwa od 2013 roku. Od tego czasu wspólnie realizujemy nowe projekty, których celem jest digitalizacja Polskiej kultury. Oprócz migracji platformy Ninateka na nasze serwery, współtworzyliśmy Kolekcję Sztuki Współczesnej, a także kolekcję Trzech Kompozytorów. 

Po sukcesie kolekcji Trzej Kompozytorzy, rozpoczęliśmy prace nad kolejnymi projektami mającymi przybliżyć Polakom sylwetki naszych rodzimych kompozytorów.  Dotychczas obok Góreckiego, Pandereckiego i Lutosławskiego pojawił się Andrzej Panufnik.

Ninateka.pl zdobyła dwie ogólnopolskie nagrody dla najlepszej strony dostępnej dla osób wykluczonych cyfrowo. Nasi programiści postarali się, aby cały portal był zgodny z wymogami WCAG 2.0 na poziomie AA.

We współpracy z Insys i Netią, Narodowy Instytut Audiowizualny dotarł ze swoim projektem cyfryzacji dóbr kultury do publiki spoza internetu. W ramach tego projektu zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy aplikację dla użytkowników dekoderów Netia PlayerTV Trwam

Telewizja Trwam to polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym. Stacja stawia na nowoczesne technologie, jako jedna z pierwszych udostępniła swój kanał w internecie. Zakres naszej współpracy obejmował odświeżenie starego serwisu i rozszerzenie go o nowe funkcje.

Kino Polska

Serwis Filmbox Live to domowa rozrywka nowej generacji. Serwis umożliwia oglądanie na żywo kanałów telewizyjnych i oferuje natychmiastowy dostęp to materiałów VoD na jakimkolwiek urządzeniu podłączonym do internetu.We współpracy z Kino Polska oraz Filmbox, stworzyliśmy aplikację na Set-top boxy abonentów Netii. Biblioteka filmów na życzenie (VOD) korzysta z naszych transkoderów oraz zabezpieczeń.
KKS Lech Poznań

Mistrz Polski 2010 w piłce nożnej zlecił nam wykonanie projektu platformy VoD oraz www dla klubu piłkarskiego Lech Poznań. Podjęliśmy wyzwanie - stworzyliśmy kreację strony, projekt funkcjonalności i użyteczności. Przygotowaliśmy panel administracyjny oraz zaplecze serwerowe. Kolejnym wdrożeniem dla Lecha było stworzenie aplikacji mobilnej Dzięki temu kibice Lecha mają dostęp do wywiadów i meczowych skrótów ulubionej drużyny w każdej chwili i w każdym miejscu!

ABC VOD

Serwis ABC VOD to dedykowany serwis dostępny na Netia Player. Został stworzony we współpracy Insys, Netii i dytrybutora Galapagos sp.z.o.o. ABC VOD jest przeznaczony wyłącznie dla widzów w wieku 3-10 lat. Serwis został przygotowany z myślą o dzieciach począwszy od projektu graficznego i kolorystyki, poprzez uproszczony sposób nawigacji, aż po starannie wyselekcjonowaną ofertę programową.

Telewizja WTK

Telewizja WTK nadaje swoj sygnał na terenie Wielkopolski. W jej ofercie znajdują sie kanały informacyjne, kulturalne, publicystyczne oraz sportowe. Internetowa platforma WTK Play umożliwia jej użytkownikom dostęp do kanału Telewizji WTK na żywo. Oprócz tego, redakcja portalu udostępnia na nim fragmenty programów w formule Catch-Up TV

Cineman

Jako eksperci w dziedzinie wideo stworzyliśmy pierwsze w Polsce kino internetowe oparte na technologii VoD. Opracowaliśmy technologię wyświetlania film w dla Cineman, zapewniliśmy system kodowania, szyfrowania i dostarczania licencji - by zapewnić wielbicielom kina oglądanie ulubionych filmów po jednym kliknięciu.

Razem TV

Razem.tv zapewnia dostęp do informacji w formie materiałów wideo. Jest to telewizja internetowa, której istotną częścią stanowią reportaże i filmy dokumentalne. Tematyka materiałów jest związana z historią, polityką i społeczeństwem. Na stronie dostępne są zarówno treści płatne, jak i darmowe. Redakcja Razem.tv regularnie przeprowadza transmisje na żywo i dodaje nowe materiały w formie Catch-Up TV

Agora

Agora jest jedną z największych spółek medialnych w Polsce notowaną na GPW w Warszawie od 1999 r. Jej oferta medialna obejmuje gazety, reklamę zewnętrzną, sieć kin, przedsięwzięcia internetowe i radiowe, czasopisma, a także sprzedaż kolekcji wydawniczych. Ich platforma VOD Kinoplex oferuje legalny dostęp do produkcji kinowych i telewizyjnych

Edoolution

The Black Horse zajmuje się dostarczaniem narzędzi do rozwoju osobistego. Swoją misję realizuje dzięki różnym projektom. Jednym z nich jest Edoolution - platforma szkoleniowa, w której znajdują nagrania wideo z prelekcji i warsztatów szkoleniowych największych guru biznesu i samorozwoju na świecie.

 

Starsze realizacjeMicrosoft

Swoją współpracę z firmą Microsoft rozpoczęliśmy w 2007 roku. Pierwszy projekt wiązał się z organizacją konferencji Security Summit and Developer Days. Zaproponowane przez nas rozwiązania sprawdziły się, przynosząc kolejną propozycję kooperacji w zakresie systemu obsługi imprez.

Od 2008 roku cyklicznie zajmujemy się obsługą Microsoft Technology Summit, największej w Polsce konferencji dla specjalistów branży IT.

W 2011 roku podczas Microsoft Partner Strategy Conference otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Microsoft Partner of the Year 2011 w kategorii Windows Azure.

Big Star

Firma Big Star zaufała naszej wiedzy, zlecając nam realizację sklepu internetowego. Przygotowaliśmy kreację, stworzyliśmy wyszukiwarkę, katalog i zajęliśmy się obsługą płatności. Zbudowaliśmy panel administracyjny do zarządzania bazą oraz zintegrowaliśmy całość z wewnętrznym systemem magazynowym - wszystko po to, by klienci sklepu Big Star mogli zakupić wybrane produkty jeszcze prościej, szybciej i bez żadnych problemów.

Alter Art

Alter Art to firma zajmująca się organizacją największych muzycznych imprez w Polsce. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2008 roku techniczną obsługą Festiwalu Heineken Open`er. Zajęliśmy się stworzeniem kreacji i strony www eventu. Zadowolenie z wykonanej usługi zaowocowało kolejnymi propozycjami ze strony Alter Art. Współpracowaliśmy przy organizacji kolejnych edycji Oper`er Festival.
W 2010 roku kompleksowo zrealizowaliśmy dla firmy Alter Art serwis Klub Alter Art przeznaczony dla społeczności interesującej się muzyką. Przeprowadzilismy również pierwszą w Polsce transmisję live z Festiwalu Heineken Opene`er w technologii Smooth Streaming.

Michelin

Michelin to firma zajmująca się produkcją oraz dystrubucją opon. W 2009 roku Michelin  zorganizowało cykl 24 imprez B2B, każda w innym polskim mieście. Właśnie na tym polu rozpoczęła się nasza współpraca. Zajęliśmy się obsługą - od rejestracji po obsługę na miejscu wszystkich 24 eventów.
Ponadto, stworzyliśmy dla Michelin aplikację pozwalającą na kalkulację rzeczywistych kosztów opon.

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zaangażowała nas w realizację nowej platformy komunikacyjnej Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania. Stworzyliśmy całościowo stronę www, dodając funkcję, w której się specjalizujemy, czyli platformę Video on Demand.

 

Music Defeats Time

Music Defeats Time to agencja zajmująca się organizacją największego festiwalu dla miłośników muzyki klubowej. Od 2007 współuczestniczymy w organizacji Sunrise Festival, kompleksowo realizujac stronę eventu oraz opracowując sekcję wideo. Dzięki  technologiom Smooth Streaming oraz DeepZoom, które stosujemy, strona www.sunrisefestival.pl zapewnia audiowizualne wrażenia i wyróżnia się wysoką  jakością.

Symposion

Symposion to firma zajmująca się organizacją sympozjów, zjazdów oraz kongresów integrujących środowisko medyczne. W związku z doświadczeniem w dostarczaniu profesjonalnech systemów internetowych do obsługi dużych eventów, podjęliśmy  współpracę. Zrealizowaliśmy ponad 40 konferencji medycznych.

 

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijajacyh się małych i średnich przedsiębiorstw. By cały projekt przebiegł profesjonalnie, kończy go uroczysta Gala wręczenia nagród. To właśnie na tym polu rozwinęła się nasza współpraca z firmą Puls Biznesu. Zajęliśmy się technologiczno - organizacyjną stroną Gali Gazele Biznesu, zapewniając sprawną obsługę wydarzenia oraz system nagradzania laureatów.

PB Polsoft

PB Polsoft zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i obsługą systemów informatycznych dla sektora finansowego. Naszym zadaniem podczas współpracy z PB Polsoft było przygotowanie oprogramowania do recyclera oraz integracja z centralnym systemem bankowym.

© copyright 2014 insys