insys

Portal www Strefa VOD

Odbiorca:

http://www.strefavod.pl/

Cel:

Zbudowanie serwisu wideo na życzenie. Stworzenie systemu logowania i rejestracji. Połączenie z systemem rozliczeniowym klienta. Dostarczenie intuicyjnego panelu administracyjnego. Zadbanie o użyteczność aplikacji. Zabezpiecznie treści multimedialnych przed nielegalnym kopiowaniem.

Opis realizacji:

Kompleksowo wdrożyliśmy serwis WWW Strefa VOD, który oferuje ogromną kolekcję filmów na życzenie. Na jego potrzeby stworzyliśmy rozbudowaną architekturę informacji, wykonaliśmy testy alfa/beta oraz pomogliśmy w opracowaniu systemu biznesowego. Przed rozpoczęciem właściwych prac nad projektem, zorganizowaliśmy kilkudniowe warsztaty Design Thinking / UX, na których razem z zespołem Strefy VOD wyznaczaliśmy cele nowego portalu.

 

Strefavod.pl to kolekcja filmów dostępnych z poziomiu przeglądarki. Użytkownik wykupuje punkty, które następnie wymienia na możliwość obejrzenia filmu. W serwisie znajdziemy materiały wideo pokategoryzowane według rodzaju i gatunku, dostępności w danym pakiecie,a także jego wartości punktowej. Wszystkie filmy są zabezpieczone systemem Microsoft PlayReady DRM

 

Przeczytaj więcej o realizacji

© copyright 2014 insys