insys

Usługi

Telewizja przez internetZobacz

Dostarczamy rozwiązania technologiczne dla branży operatorów telewizyjnych i ISP. Oferujemy je jako gotowe do wdrożenia usługi.

 

Platforma video i aplikacjeZobacz

W oparciu o autorską platformę InsysPlay tworzymy portale i aplikacje do dystrybucji video. Tę ofertę kierujemy do nadawców, właścicieli praw autorskich, działów marketingu, agencji interkatywnych i redakcji.

+
Infrastruktura i technologie videoZobacz

Posiadamy nowoczesną infrastrukturę technologiczną, która potrzebna jest aby udostępniać video i telewizję przez internet. Oferujemy ją jako usługę dopasowaną do skali biznesu.

Projektowanie i doradztwo strategiczneZobacz

Razem z naszymi klientami tworzymy innowacyjne rozwiązania od wizji, przez definiowanie potrzeb odbiorców, rozwiązania funkcjonalne po warstwę wizualną.
Telewizja przez internet

Posiadamy narzędzia, które pozwalają na uruchomienie własnej, nowoczesnej telewizji przez internet. Nasze technologie podążają za światowymi trendami w branży video online.


 

 

Platforma video i aplikacje

Z wykorzystaniem naszego produktu InsysPlay, tworzymy dedykowane aplikacje i platformy video na wiele urządzeń i systemów operacyjnych. Każda nasza strona jest skalowalna, dzięki użyciu techniki responsive web design.


 

 

Projektowanie, kreacja
i doradztwo strategiczne

Nasza metodyka łączy zasady projektowania IT z nowoczesnym projektowaniem usług. Oferujemy własne doświadczenie w podejmowaniu decyzji strategicznych, a także zespół projektantów i grafików, którzy doskonale rozumieją cele biznesowe stojące przed każdym projektem.


 

 
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń
© copyright 2014 insys