insys

Aplikacje video

DLA KOGO:

Nadawcy telewizyjni, właściciele praw autorskich, dystrybutorzy praw autorskich, licencjodawcy, serwisy internetowe, kluby sportowe, agencje marketingowe, firmy szkoleniowe.

OPIS:

Aplikacja video to podstawa każdej działalności związanej z video w internecie. To tutaj dochodzi do wszystkich interakcji z użytkownikiem i to tutaj spędza się najwięcej czasu - WWW, telefony, tablety, konsole. Stoją za nimi zaawansowane technologie, jednak to aplikacja video jest jedynym punktem styku z końcowym klientem. Warto zadbać, by nasza usługa była ładna i funkcjonalna.

 

NASZA PRZEWAGA:

Projektujemy i tworzymy aplikacje na wiele różnych platform. Wszystkie aplikacje są tworzone w technologii Responsive Web Design, dzięki czemu są piękne i funkcjonalne niezależnie od wielkości ekranu.

Nasz zespół projektowy składa się z doświadczonych specjalistów pracujących zgodnie według metodyki User Experience. Tworzymy aplikacje na większość dostępnych na rynku platform i urządzeń.

NASZE MOŻLIWOŚCI:

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć prostą aplikację, czy rozbudowaną stronę zawierającą ogromną bibliotekę danych – Insys zajmie się całym procesem projektowania, planowania i wdrażania aplikacji.

Platformy i systemy operacyjne:

Aplikacje na PC:

Dostarczamy platformy video na strony internetowe oraz aplikacje desktopowe

  • WWW

  • Windows 8

Systemy Operacyjne:

Tworzymy aplikacje na najpopularniejsze systemy operacyjne, a także systemy SmartTV

  • Android
  • iOS
  • SmartTV
  • Windows Phone 8

Urządzenia:

Twoja aplikacja może zostać dostarczona na każde możliwe urządzenie

  • Set Top Box
  • Smartfon
  • Tablet

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

Przykłady wdrożeń

Klient: Lech Poznan
Lech Poznań Mobile

Wdrożyliśmy aplikację mobilną dla klubu Lech Poznań. Znajdziesz tam relację na żywo, dział z newsami i dużo zdjęć. Aplikacja dla prawdziwego fana piłki nożnej.

Klient: Kuchnia Lidla
Kuchnia Lidla

Uruchomiliśmy i zaprojektowaliśmy nową wersję KuchniaLidla.pl. Strona spełnienia wysokie wymagania bezpieczeństwa Międzynarodowej Normy ISO.

Klient: Narodowy Instytut Audiowizualny
Ninateka

Insys wspiera kulturę swoją technologią. Dokonaliśmy migracji danych na platformę InsysPlay i udostępniliśmy redakcji wygodny panel administracyjny. Cała Ninateka jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Klient: NC+
Canal Plus Sport Online

Stworzyliśmy aplikację multiscreen, na której abonenci nc+ mogą oglądać mecze ekstraklasy na żywo

Klient: Netia
Premium+ na NetiaPlayer

Umożliwienie nieliniowego oglądania najlepszych filmów i programów z pakietu NC+ u Netii.

© copyright 2014 insys