insys

Catch-up TV

DLA KOGO:

Dystrybutorzy telewizyjni, sieci kablowe, sieci ISP, nadawcy telewizyjni, właściciele praw autorskich, dystrybutorzy praw autorskich

OPIS:

Usługa nagrywania i udostępniania treści telewizyjnych w formie gotowych do obejrzenia audycji. Materiały zostają nagrane na macierzach dyskowych i dostarczone odbiorcy. w katalogu treści catch-up.

Najczęściej jest wykorzystywana w celu udostępnienia ostatnich odcinków seriali oraz programów telewizyjnych.

 

NASZA PRZEWAGA:

Posiadamy niezbędną infrastrukturę, którą udostępniamy jako skalowalną usługę oraz zespół inżynierów wdrożeniowych, którzy doradzą, jak najoptymalniej wykorzystać możliwości technologiczne.

Posiadamy też zespół projektantów UX, którzy doradzą, jak usługę wkomponować w istniejący interfejs STB.

NASZE MOŻLIWOŚCI:

Usługa pozwala na w pełni zautomatyzowany proces nagrywania audycji, ich udostępnianie oraz zarządzanie. Możliwe jest również samodzielne dodawanie materiałów do katalogu dostępnych treści catch-up.

Usługa pozwala na połączenie z reklamami dostarczanymi za pomocą standardu VAST, integrację z istniejącym adserverem lub wdrożenie własnego systemu adserverowego.

Moduł Catch-up naszego Middleware jest w pełni zintegrowany z usługą CDN. Pozwala na wdrożenie w nowych lub istniejących sieciach OTT lub IP TV.

Usługa Catch-up TV może być oferowana w dowolnym modelu sprzedażowym, reklamowym. Możliwe jest ustawienie zakresu i czasu dostępności materiałów catch-up. Usługę można zintegrować z dowolnymi dostawcami CRM i EPG.

CECHY I FUNKCJE:

  • Nagrywanie wielu sygnałów live

  • Nagrywanie w jakości HD

  • Monitoring infrastruktury

  • Integracja z modułem EPG

  • Integracja z adserver

  • Różne modele sprzedaży i integracja z systemami CRM

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

Przykłady wdrożeń

Klient: TV Trwam
TV Trwam

Umożliwiliśmy udostępnienie sygnału telewizyjnego TV Trwam na żywo w Internecie. Użytkownicy mają dostęp do materiałów wideo Catch-up TV i do siedmiodniowego programu telewizyjnego.

Klient: Netia
Premium+ na NetiaPlayer

Umożliwienie nieliniowego oglądania najlepszych filmów i programów z pakietu NC+ u Netii.

Klient: NC+
Canal Plus Sport Online

Stworzyliśmy aplikację multiscreen, na której abonenci nc+ mogą oglądać mecze ekstraklasy na żywo

© copyright 2014 insys