insys

Koncept i makiety

DLA KOGO:

Operatorzy telekomunikacyjni, operatorzy ISP, nadawcy telewizyjni, właściciele i redaktorzy portali internetowych, dyrektorzy techniczni, właściciele praw autorskich, dystrybutorzy praw autorskich, licencjodawcy, agencje marketingowe, kluby sportowe, firmy szkoleniowe.

OPIS:

Insys to zespół projektantów, którzy pomogą na każdym etapie powstawania projektu. Opieramy się o metodyki projektowania wartości, czyli takich rozwiązań, które faktycznie odpowiadają na potrzeby odbiorców.

Pracujemy metodykami opartymi o bliską relację z klientem i kokreację rozwiązań. Proces projektowania opieramy o podstawowe fazy Design Thinking, za każdym stawiając użytkownika w centrum.

 

NASZA PRZEWAGA:

Wierzymy, że najlepsze pomysły trzeba wykuć poprzez ciężką pracę. Pomoga też intuicja oparta o lata doświadczenia zawodowego. Opracowaliśmy własną metodykę, która łączy zasady projektowania systemów informatycznych z najnowszymi praktykami projektowania usług.

NASZE MOŻLIWOŚCI:

Do procesu projektowania podchodzimy kompleksowo. Dla nas nie jest to zwykłe rysowanie makiet i tworzenie grafiki.

Nasze projekty opieramy o badania z użytkownikami, a także warsztaty głębokiego zrozumienie celów klienta.

Tworzymy spójne ekosystemy usług, w których video i telewizja dostarczane są razem z pełnym doświadczeniem wartości marki. Od nawigacji, interfejsu, poprzez najwyższą jakość video po pięknie zaprojektowaną warstwę graficzną.

CECHY I FUNKCJE:

  • Research i szukanie nowych trendów

  • Badania potrzeb klientów

  • Projektowanie modeli biznesowych

  • Projektowanie wartości i doświadczeń UX

  • Projektowanie przepływu użytkownika pomiędzy kanałami komunikacji – Customer Journey

  • Projektowanie UI na www, tablet, mobile, smart tv, set-top,box

  • Projektowanie marki

  • Projektowanie grafiki oparte o wartości marki

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

Przykłady wdrożeń

Klient: Kuchnia Lidla
Kuchnia Lidla

Uruchomiliśmy i zaprojektowaliśmy nową wersję KuchniaLidla.pl. Strona spełnienia wysokie wymagania bezpieczeństwa Międzynarodowej Normy ISO.

Klient: Narodowy Instytut Audiowizualny
Ninateka

Insys wspiera kulturę swoją technologią. Dokonaliśmy migracji danych na platformę InsysPlay i udostępniliśmy redakcji wygodny panel administracyjny. Cała Ninateka jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Klient: VOD UHD
Strefa VOD UHD

Stworzyliśmy bibliotekę filmów na życzenie w jakości 4K UHD. Dzięki naszej technologii, dostarczyliśmy doskonałą jakości, bez żadnych zakłóceń.

© copyright 2014 insys