insys

Middleware

DLA KOGO:

Dystrybutorzy telewizyjni, sieci kablowe, sieci ISP, nadawcy telewizyjni, właściciele praw autorskich, dystrybutorzy praw autorskich

OPIS:

Nasz autorski system integracji i zarządzania usługami oparty o platformę InsysPlay. Pozwala z poziomu jednego panelu administracyjnego organizować i monitorować pracę automatycznych procesów lub konfigurować i zarządzać zintegrowanymi z panelem usługami.

Middlewarre pełni również rolę platformy dostarczania usług (Service Delivery Platform), zarówno oferowanych przez Insys, jak i obecnych systemów klienta.

 

NASZA PRZEWAGA:

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w integracji i wdrożeniach systemów middleware. Posiadamy zespół analityków, którzy mapują i optymalizują ścieżki procesów, co ułatwia późniejszą rozbudowę i zmiany w systemie.

NASZE MOŻLIWOŚCI:

Możemy zaoferować przeniesienie obecnych procesów i zastąpienie obecnych systemów do jednego rozwiązania.

Middleware jest rozwijany przez nas zespół inżynierów oprogramowania i dlatego może zostać dowolnie przystosowany do potrzeb klientów.

 

CECHY I FUNKCJE:

  • Integracja poprzez Rest API z systemami klienta np. systemem CRM, Billing, Systemami analitycznymi, Search & Recomendation, Marketing Automation

  • Integracja z dowolnym dostawcą EPG

  • Wbudowana integracja z infrastrukturą Insys: CDN, Storage, Packager Recorder, Transkoderami, Enkoderami, serwerem Microsoft® PlayReady DRM®

  • Funkcje CMS

  • Zarządzanie procesami z poziomu jednego panelu administracyjnego

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

Przykłady wdrożeń

Klient: NC+
Canal Plus Sport Online

Stworzyliśmy aplikację multiscreen, na której abonenci nc+ mogą oglądać mecze ekstraklasy na żywo

Klient: Netia
Netia Telewizja Osobista

Dostarczamy całą technologię i infrastrukturę na potrzeby oferty “Telewizja Osobista” proponowanej przez Netię.

Klient: VOD UHD
Strefa VOD UHD

Stworzyliśmy bibliotekę filmów na życzenie w jakości 4K UHD. Dzięki naszej technologii, dostarczyliśmy doskonałą jakości, bez żadnych zakłóceń.

© copyright 2014 insys