insys

Video On Demand

DLA KOGO:

Dystrybutorzy telewizyjni, sieci kablowe, sieci ISP, nadawcy telewizyjni, właściciele praw autorskich, dystrybutorzy praw autorskich

OPIS:

Wideo na życzenie pozwala na oglądanie materiałów wideo o każdej porze, na żądanie użytkownika. Dostęp do takiej możliwości jest zazwyczaj płatny, lub wchodzi w skład wykupionego pakietu telewizyjnego.

Video on Demand jest oferowane na różnych platformach – STB, www lub aplikacje mobilne . Najczęściej jest wykorzystywane w celu udostępnienia filmów pełnometrażowych oraz kompletnych sezonów seriali.

NASZA PRZEWAGA:

Stworzyliśmy pierwszą w Europie aplikację VOD posiadającą bibliotekę filmów w jakości 4K. Mamy nowoczesną technologię i bogate doświadczenie, by zbudować kompleksową usługę wideo na życzenie dla Twojej firmy.

Wszystkie filmy znajdujące się w bibliotece VOD mogą być chronione przed kopiowaniem przez nasz system bezpieczeństwa PlayReady DRM.

NASZE MOŻLIWOŚCI:

Usługa pozwala na intuicyjne i sprawne udostępnianie i zarządzanie treścią.

Pozwala również na połączenie z reklamami dostarczanymi za pomocą standardu VAST, integrację z istniejącym adserverem lub wdrożenie własnego systemu adserverowego.

Moduł VOD naszego Middleware jest w pełni zintegrowany z usługą CDN. Pozwala na wdrożenie w nowych lub istniejących sieciach OTT lub IP TV.

Usługa VOD może być oferowana w dowolnym modelu sprzedażowym, reklamowym. Możliwe jest ustawienie zakresu i czasu dostępności materiałów na życzenie. Usługę można zintegrować z dowolnymi dostawcami CRM.

CECHY I FUNKCJE:

  • Biblioteka filmów dowolnej wielkości i jakości

  • Wygodny panel dodawania treści

  • Funkcja kontroli rodzicielskiej

  • Monitoring infrastruktury

  • Integracja z adserver

  • Różne modele sprzedaży i integracja z systemami CRM

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń

Przykłady wdrożeń

Klient: ABC VOD
ABC VOD

Stworzyliśmy aplikację na set-top boxy dla biblioteki filmów na życzenie dla najmłodszych. Dostarczyliśmy przydatne narzędzia dla rodziców i zajęliśmy się oprawą graficzną.

Klient: VOD UHD
Strefa VOD UHD

Stworzyliśmy bibliotekę filmów na życzenie w jakości 4K UHD. Dzięki naszej technologii, dostarczyliśmy doskonałą jakości, bez żadnych zakłóceń.

Klient: Filmbox
Filmbox

Udostępniliśmy bibliotekę filmów Filmbox dla klientów Netii. Zadbaliśmy o integrację z CRM klienta i bezpieczeństwo danych.

© copyright 2014 insys