🪶 Technical Writer 📺

W chwili obecnej brak wolnych wakatów…

Bardzo cieszymy się, że trafiłeś na tę stronę. Może to oznaczać, że chciałabyś/ chciałbyś nawiązać współpracę. Jesteśmy otwarci na nowe osoby a każda osoba na pokładzie wzbogaca InsysVT. Niestety obecnie nie prowadzimy aktywnie rekrutacji. Jeśli mimo to chciałbyś zostawić kontakt do siebie to napisz proszę na adres: praca@insys.pl.

Miejsce pracy:

Remote/ Hybrydowo Poznań

Wynagrodzenie miesięczne:

xxx

Dołącz do naszego Chapteru Design! Poszukujemy osoby z pasją do tworzenia nowoczesnej dokumentacji i doświadczeniem w zaawansowanych technologiach IT. Rozpoczniemy współpracę z osobą samodzielną, która z każdym tygodniem będzie lepiej rozumieć nasze produkty “od podszewki” (technologicznej). Niemniej trzeba podkreślić, że dzielenie się wiedzą jest w naszym insysowym DNA i możesz liczyć na dużo wsparcia od koleżanek i kolegów. Dokumentacja będzie w dużej części tworzona i utrzymywana w języku angielskim.

Nasze projekty są zawsze z branży OTT (wideo w Internecie). Wdrożenia bazują w oparciu o rozbudowane technologiczne produkty/ moduły/ czy całe rozwiązania end-to-end dla firm, które chcą np. wdrożyć własną platformę streamingową (netflix a’like) lub rozbudować swoje dotychczasowe rozwiązania wideo w Internecie.

Obowiązki na stanowisku

  • tworzenie wysokiej jakości dokumentacji dla naszych produktów, paneli administracyjnych i API
  • śledzenie zmian w produktach/ modułach i nanoszenie zmian w ramach dokumentacji
  • zarządzanie dokumentacją wg. określonych zasad w tym utrzymanie porządku (planowanie i podążanie za planem dla tworzonej i utrzymywanej dokumentacji)
  • wypracowywanie, wdrażanie i utrzymywanie jednolitej stylistyki i formatowania dokumentacji w języku polskim i angielskim, które zostaną spisane jako zasady w guidebook’u tworzenia dokumentacji w Insys VT
  • współpraca z osobami z chapterów technologicznych (np. DEV, QA, UX).

Wymagania

  • doświadczenie (min. 2 lata) na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zasad tworzenia i utrzymania dokumentacji technicznej
  • doświadczenie i łatwość w rozumieniu złożonych zagadnień technologicznych (ogólnie rozumiane IT, w tym zagadnienia związane z SDLC, rozwiązania client-server, DevOps itd.)
  • znajomość narzędzia Docusaurus
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (m.in. C1)
  • zdolność analitycznego myślenia
  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • samodzielność, skrupulatność i umiejętności organizacyjne.

Dodatkowym atutem będzie

  • znajomość Jira/ Confluence
  • znajomość chmury (AWS – preferowany) i certyfikaty potwierdzające tę znajomość
  • znajomość zagadnień związanych z dystrybucją i przetwarzaniem wideo.

Praca zdalna

Możesz pracować z domu, z biura lub hybrydowo. W praktyce oznacza to, że zgodnie z Twoimi preferencjami będziesz korzystać z pracy zdalnej lub z biura w Poznaniu (https://justjoin.it/brands/story/insys-video-technologies) w świetnej lokalizacji i z fajnym klimatem. O szczegółach chętnie opowiemy na spotkaniu.

Co nas wyróżnia

Tworzymy nowoczesne rozwiązania z zakresu streamingu wideo w Internecie – dzięki nam miliony użytkowników w Polsce i za granicą mogą oglądać ulubione kanały live, filmy, seriale i inne treści VOD na różnych urządzeniach (web, Android, iOS, Amazon Fire TV… lista jest długa).

Nasze wdrożenia są oparte o wewnętrze, ciągle rozwijane produkty i moduły -> nasze rozwiązania są projektowane do ponownego wykorzystania w przyszłości (nie jednorazowe projekty) oraz cechują się dużą elastycznością.

A poza tym…

  • Praca w elastycznych godzinach pracy.
  • Praca zdalna lub z biura w zależności od preferencji.
  • Współpracujemy z zagranicznymi (głównie) i polskimi klientami.
  • Współpracujemy z zespołem AWS w celu wspólnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań.
  • Świetne benefity jak dostęp do pracowniczego DEMO InsysGO czy platformy Mindgram (well-being for you and your partner) i więcej!

Zapewniamy

  • niepowtarzalną i bardzo pozytywną atmosferę pracy,
  • realizację rozwoju zaawansowanych technologicznie produktów i modułów, które są wdrażany na całym świecie we współpracy z AWS,
  • elastyczność w zakresie formy zatrudnienia,
  • nowoczesne biuro,
  • benefity.

Po złożeniu przez Ciebie aplikacji

  • wnikliwie się z nią zapoznamy,
  • do osób których doświadczenie będzie pokrywało się z naszymi wymaganiami, wyślemy krótkie zadanie rekrutacyjne
  • do wybranych osób (które wg. naszego przekonania będą najbardziej dopasowane do potrzeb naszej organizacji na tym stanowisku) zadzwonimy i umówimy się na spotkanie
  • po spotkaniach podejmiemy decyzję, z kim chcemy nawiązać współpracę
  • kontaktujemy się ze wszystkimi osobami z którymi umówiliśmy się na spotkanie i omawiamy naszą decyzję.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@insys.pl.