insys

Wiadomości lista wiadomości »

4 grudnia 2012

Wystartowała sportowa aplikacja mobilna - Lech Poznań Mobile

Aplikacja mobilna Lech Poznań Mobile powstała przy wykorzystaniu elementów platformy video InsysPlay. Dla kibiców KKS Lech Poznań oznacza to szybszy dostęp do aktualności, tabel, statystyk i materiałów video o Kolejorzu.

W aplikacji znajdują się newsy, relacje na żywo z meczów Lecha Poznań oraz rozbudowany dział multimediów. Maciej Czekała, koordynator wdrożenia z Insys, następująco recenzuje współpracę przy projekcie: „Dla aplikacji Lech Mobile na iOS i Android przygotowaliśmy makiety z projektem interakcji, opracowaliśmy funkcjonalną i wygodną dla użytkowników nawigację oraz ostylowaliśmy całość zgodnie z graficzną koncepcją strony www.lechpoznan.tv. Dzięki funkcjonalnościom i technologii InsysPlay, materiały video są dostarczane do aplikacji w wysokiej jakości."

Oprócz treści video i bieżących nowinek z życia klubu, KKS Lech Poznań wzbogacił aplikację o e-commercowy element, zapewniając swoim kibicom dostęp do sklepu Kolejorza w telefonie. 

Aplikację można pobrać ze strony https://play.google.com/store/apps/details?id=com.geemzo.lechmobile - dla posiadaczy systemu Android oraz https://itunes.apple.com/app/id560056660 – dla użytkowników iOS.

© copyright 2014 insys