insys

Wiadomości lista wiadomości »

15 stycznia 2015

Aplikacja Canal+ Sport Online nominowana do Mobile Trends Awards

Gala rozdania nagród odbędzie się 12 lutego 2015 roku w Krakowie. Najlepsze aplikacje mobilne rywalizują o statuetki w 16 kategoriach. Pełna lista nominacji jest dostępna na stronie http://2015.mobiletrends.pl/glosowanie . O zwycięstwie zadecyduje Jury konkursu, ale dodatkowe punkty będą też przyznawane za wyróżnienie w głosowaniu internautów. 

Canal+ Sport Online to wielki sukces. Przemysław Pająk napisał: „Wreszcie ktoś zrobił to lepiej niż piraci”. Fani piłki nożnej, którzy wcześniej męczyli się z jakością nielegalnych transmisji zyskali nowoczesne narzędzie. Dzięki platformie urywający się obraz i tony irytujących reklam zostały zastąpione legalną jakością HD.

Dzięki platformie nie przegapimy żadnego meczu, nawet podczas obiadu u teściowej, gdy nie mamy dostępu do dekodera nc+. Platforma nie ogranicza się jednak jedynie do odbioru obrazu na żywo. Podczas transmisji, abonent Canal+ Sport HD może w duchu second screen także obserwować aktualne statystyki dotyczące spotkania, sprawdzić listę zawodników czy dokonane zastępstwa. Po zakończonym meczu można zapoznać się materiałami „Liga+” i „Liga+ Extra” w których eksperci podsumowują minione spotkanie i bieżącą kolejkę.

Więcej o aplikacji przeczytasz tutaj - http://www.insys.pl/pl/realizacje/lech_poznan_mobile

W 2012 roku, nasz inny projekt - Lech Poznań Mobile dostał nagrodę za najlepszą sportową aplikację roku. Mamy nadzieję na powtórzenie sukcesu!

© copyright 2014 insys