insys

Wiadomości

30
grudzień

Zmiana specyfikacji warunków oferty, nowy termin składania ofert to 16.01.2017

więcej szczegółów na stronie 

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1010389

23
grudzień

Termin składania ofert został przedłużony do 30.12.2016

 Więcej szczegółów na stronie

19
grudzień

Termin składania ofert został przedłużony do 23.12.2016

więcej szczegółów na stronie: 

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1010389

10
listopad

Zaproszenie do zgłoszenia ofert

Insys K. Bartkowski, P. Czekała Sp. J., zaprasza do udziału w postępowaniu na wyłonienie dostawcy sprzętu wraz z serwisem. Szczegóły pod linkiem:

1
październik

AstaGO – telewizja mobilna ASTA-NET

Do co raz większego grona dostawców telewizji przez Internet w Polsce dołącza pilska spółka ASTA-NET. Za kompleksowe wdrożenie projektu AstaGO odpowiedzialna jest firma Insys z Poznania.

30
wrzesień

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

W imieniu Insys K. Bartkowski, P. Czekała Sp. J. z siedzibą w Poznaniu informuję, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem jest „Wykonanie aplikacji pozwalającej na odtwarzanie strumieni OTT na urządzeniach mobilnych” za najkorzystniejszą ofertę została uznana oferta firmy ITDT Dawid Morzyński, ul. Głogowska 30, 60-736 Poznań.

24
sierpień

Przetarg na wykonanie aplikacji pozwalającej na odtwarzanie strumieni OTT na urządzeniach mobilnych

Insys K. Bartkowski, P. Czekała Sp.j. ogłasza przetarg na wykonanie aplikacji pozwalającej na odtwarzanie strumieni OTT na urządzeniach mobilnych.

4
luty

Telewizja na żywo dzięki aplikacji nc+ GO

Telewizja w telefonie, na tablecie lub na komputerze to dla Ciebie science fiction? A jednak to możliwe z platformą nc+ GO przygotowaną przez Insys

17
grudzień

Technologia w służbie kulturze

Jubileusz 250-lecia teatru publicznego w Polsce był doskonałym pretekstem do wdrożenia kolejnej kolekcji na platformie ninateka.pl. Kolekcja Teatralna to pierwsza tego typu kolekcja spektakli i słuchowisk przygotowana przez Narodowy Instytut Audiowizualny (NInA), który jest reprezentatywnym zbiorem nagrań Teatru Telewizji Polskiej oraz Teatru Polskiego Radia.

12
maj

Liga Mistrzów UEFA i Barclays Premier League w aplikacji CANAL+ SPORT Online!

Stworzona przez Insys na zlecenie platformy nc+ aplikacja CANAL+ SPORT Online została wzbogacona o transmisje kolejnych rozgrywek piłkarskich! Do T-Mobile Ekstraklasy dołączyły spotkania Ligi Mistrzów UEFA i angielskiej Premier League.


15
styczeń

Aplikacja Canal+ Sport Online nominowana do Mobile Trends Awards

Już po raz czwarty, jury konkursu Mobile Trends Awards będzie wybierać najlepsze aplikacje 2014 roku. Nasz projekt zrealizowany wspólnie z NC+ - Canal+ Sport Online ma szansę na zwycięstwo w kategorii Sport i Zdrowie.

3
styczeń

Nieliniowy dostęp do filmów dla klientów Netii - aplikacja Premium+

Abonenci Netii otrzymali nową aplikacje na swoje dekodery Netia Player. Mowa o Premium+ - stworzonej przez Insys aplikacji, która umożliwia dostęp do wybranych filmów z oferty kanałów C+ po premierze w ramowej telewizji.

20
grudzień

Kolejna nagroda za dostępność dla Ninateki

W listopadzie projekt Ninateka.pl otrzymał tytuł "Serwisu www" bez granic, a w grudniu zdobył główną nagrodę w konkursie "The best of accessibility project 2014" organizowanym przez Fundację Widzialni!12
listopad

Ninateka.pl serwisem www bez granic.

Dzięki obecności odpowiednich narzędzi i kolejnych rozporządzeń rządu, przestrzeń internetowa jest coraz bardziej przyjazna. Dostępność, czyli dostosowanie treści do potrzeb osób wykluczonych cyfrowo staje się powoli standardem. Tytuł „Serwisu bez granic” zdobyła Ninateka.pl, przygotowana we współpracy Narodowego Instytutu Audiowizualnego i Insys. Serwis oferuje unikalne treści wideo przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

17
październik

Insys w rankingu Technology Fast 50 CE

Znajdujemy się w czołówce firm technologicznie innowacyjnych! Insys zajął 49 miejscu w rankingu Technology Fast 50, badającym wzrost przychodów operacyjnych firm z branży IT z Europy Środkowej. 

9
październik

Nasza aplikacja na STB umożliwia dostęp do Chmury Osobistej Netii

Dzięki aplikacji na set-top boxa Netii – Netia Player, abonent zyskuje dostęp do wszystkich swoich plików, które wcześniej zapisał w Chmurze Osobistej Netii, z poziomu telewizora i może nimi zarządzać przy użyciu telewizyjnego pilota.

29
wrzesień

Po raz kolejny wspieramy kulturę naszą technologią

Najnowsze rozwiązania technologiczne znacząco wpływają na promowanie wysokiej kultury i sztuki, które wcześniej zarezerwowane były dla przestrzeni muzealnej czy zbiorów archiwalnych bibliotek i instytucji kulturalnych. Przykładem jest najnowszy projekt wdrożony przez nas na zamówienie Narodowego Instytutu Audiowizualnego z okazji setnej rocznicy urodzin polskiego kompozytora Andrzeja Panufnika.

18
lipiec

Oglądaj mecze piłkarskiej Ekstraklasy gdziekolwiek jesteś, dzięki usłudze multiscreen

W Polsce rozpoczął się nowy sezon spotkań piłkarskich najwyższego szczebla - T-Mobile Ekstraklasa. Od pierwszej kolejki tego roku, kibice najlepszych polskich drużyn oglądają wszystkie mecze na ekranie komputera, telefonu lub telewizora. Wszystko dzięki usłudze Canal+ Sport Online, powstałej w wyniku współpracy NC+ z Insys.

12
czerwiec

Na InsysPlay działa pierwsza w Europie aplikacja VOD z filmami w jakości 4K

Strefa VOD UHD to pionierska aplikacja video na telewizory Samsung UHD z biblioteką pełnometrażowych filmów w jakości Ultra HD (3840 x 2160 pikseli). -"To przełomowa realizacja dla całego rynku medialnego i jednocześnie kierunek dla branży telewizyjnej oraz video online. Cieszę się, że od strony technologicznej Insys jako pierwszy postawił w tym temacie kropkę nad i" – mówi Piotr Czekała.

27
maj

Insys z prelekcjami podczas Forum IAB i Mobile Trends for Business

28 maja podczas konferencji Mobile Trends for Business wystąpi Maciej Czekała, szef działu mobilnego w Insys, który zaprezentuje całej branży usługę GeemZoom. Kilka dni po Macieju, Artur Brzyski na ForumIAB wygłosi prelekcję pt.: Jak nowe media zmienią rynek reklamy telewizyjnej? O technologiach, które zrewolucjonizują formaty

12
maj

Rekrutujemy do działu infrastruktury IT

REKRUTUJEMY do działu utrzymania infrastruktury IT. Poszukujemy administratorów systemów Linux i Windows. Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie: http://www.insys.pl/praca/. Aplikacje ślijcie na: praca@insys.pl

5
maj

Insys dołącza do mKlaster

Aktywnie działamy na poznańskim rynku interaktywnym, dlatego dołączyliśmy do klastra technologicznego dedykowanego branży mobile. mKlaster zrzesza poznańskie firmy, które tworzą aplikacje na urządzenia mobilne. Instytucja ma misję tworzenia projektów biznesowych, badawczo-rozwojowych oraz realizacji ciekawych kampanii. Będziemy Was informować o ciekawych inicjatywach, wydarzeniach i eventach.

17
luty

Uruchomiliśmy usługę multiscreen dla INEA

INEA Online TV to aplikacja, która działa w usłudze multiscreen, a więc na wielu ekranach. Można ją pobrać z Google Play (dla urządzeń mobilnych z systemem Android) oraz wkrótce z AppStore (dla iphonów i ipadów). Jest dostępna także w wersji webowej pod adresem http://onlinetv.inea.pl/. Kompleksowym wdrożeniem usługi na wszystkie wymienione platformy zajęła się nasza firma.

14
luty

Telewizja internetowa TRWAM w nowej odsłonie na platformie InsysPlay

Telewizja TRWAM we współpracy z naszą firmą odświeżyła swój kanał w internecie. Strona tv-trwam.pl działa na platformie video InsysPlay od 14 lutego 2014 roku. Wszystkie materiały video w telewizji internetowej TRWAM można oglądać za darmo. Więcej o realizacji: 

7
styczeń

Insys dołącza do IAB Polska

Dołączyliśmy do grona firm, które tworzą Związek Pracodawców Branży Internetowej, by aktywnie wpływać, wspierać i edukować branżę. Jako eksperci od video online, w IAB Polska będziemy rozwijać głównie ten obszar. Zasilimy grupę audiowideo, o której inicjatywach, raportach i case studies z pewnością wiele usłyszycie w tym roku. Będziemy Was na bieżąco informować. 

3
grudzień

TrzejKompozytorzy.pl - nasze kolejne wdrożenie dla NInA

Minister Bogdan Zdrojewski nazwał portal TrzejKompozytorzy.pl "ambasadorem polskiej kultury". W TOK FM polecano tę stronę słuchaczom, podkreślając pionierstwo projektu w skali światowej.  Cieszymy się, że dzięki jakości i dobranym do celów marki technologiom, na które zawsze stawiamy, nasze realizacje odnoszą takie sukcesy. 

22
listopad

Insys z prelekcją na konferencji Marketing i Techologia 2013

27-28 listopada w Poznaniu, podczas konferencji Marketing i Techologia przedstawiciele naszej firmy wygłoszą prelekcję "Strategia marketingu wielokanałowego, czyli jak dobierać technologię do marki". Udział w wydarzeniu  jest bezpłatny. Szczegóły na stronie internetowej konferencji:  http://www.wsnhid.pl/program.html

Serdecznie zapraszamy!

25
wrzesień

Insys partnerem Kongresu "Biznes to Rozmowy"

3 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja kongresu "Biznes to rozmowy", którego organizatorem jest Netia. Nasza firma została PARTNEREM tego wydarzenia: http://biznestorozmowy.pl/partnerzy.htmlSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w BTR!

5
wrzesień

Insysplay i Cineman VOD - nowe wdrożenie na Smart TV

Cineman VOD to kolejna aplikacja video na żądanie, którą kompleksowo wdrożyliśmy na platformę Samsung Smart TV. Szczegóły dotyczące tej realizacji znajdziecie stronie internetowej naszej platformy video InsysPlay: http://www.insysplay.com/realizacje#aplikacja-cineman-vod-na-smart-tvPolecamy!

26
sierpień

Kuchnia Lidla działa na platformie video InsysPlay

Kompleksowo wdrożyliśmy portal kuchnialidla.pl wraz z mobilną wersją. Nasza platforma gwarantuje wysoką jakość video i możliwość oglądania kucharskich pojedynków także na urządzeniach mobilnych.  Więcej szczegółów znajdziesz na stronie InsysPlay.

21
maj

Aplikacja FilmBox Live dostępna na Netia Playerach

W oparciu o platformę video InsysPlay, wdrożyliśmy kolejną aplikację video na set-top boxa Netii. Dostarczyliśmy  oprogramowanie, opracowaliśmy interfejs aplikacji oraz zintegrowaliśmy płatności z systemem transakcyjnym Netii. W FilmBox Live użytkownicy mają dostęp do 7 kanałów telewizyjnych na żywo oraz bogatej bazy filmów na życzenie (VoD). 

26
kwiecień

Aplikacja Strefa VOD dostępna na iOS i Android

Po wersji webowej, przyszedł czas na urządzenia mobilne. W ramach scenariusza PlayEverywhere, stworzyliśmy aplikację Strefa VOD na systemy Android i iOS. Dzięki temu, możesz oglądać filmy z bazy strefavod.pl w wysokiej jakości gdziekolwiek zechcesz. 

21
luty

Geemzo z aplikacją Lech Poznań Mobile zwycięzcami Mobile Trends Awards 2012

Znamy już wyniki konkursu Mobile Trends Awards 2012. Za najlepszą aplikację mobilną w kategorii sport, kapituła konkursowa uznała realizację Lech Poznań Mobile, stworzoną przez Geemzo dla fanów poznańskiego Kolejorza.

25
styczeń

Geemzo zdobywa nominację do Mobile Trends Awards 2012

Aplikacja Lech Poznań Mobile została nominowana w konkursie Mobile Trends Awards 2012 w kategorii aplikacja mobilna - sport: http://www.mobiletrends.pl/mobiletrendsawards.php
Trzymacie kciuki! Rozstrzygnięcie konkursu dbędzie się 21 lutego 2013 roku w Krakowie.

22
styczeń

Insys rekrutuje

Programisto ASP.NET MVC / C#, webdesignerze, front-end developerze - aplikuj do Insys!

Zapoznaj się z treścią ogłoszenia i wyślij swoje CV, jeśli jesteś utalentowanym i ambitnym specjalistą, który szuka pracy w centrum Poznania i chce realizować inspirujące, często pionierskie projekty. 

19
grudzień

Merry Christmas, everyone!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia: by świąteczny spokój pozytywnie nastroił na kolejne miesiące, a szczery, wigilijny uśmiech nie znikał z twarzy przez cały rok. Niech w Nowym, 2013 roku mnożą się sukcesy i spełniają się najskrytsze marzenia.  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy insys :)

4
grudzień

Wystartowała sportowa aplikacja mobilna - Lech Poznań Mobile

"Super apka", "niesamowicie przydatna", "fenomenalna", "niezbędny gadżet kibica Kolejorza" - aplikacja Lech Poznań Mobile zbiera pozytywne recenzje w sieci. Jako współtwórców projektu, tak entuzjastyczny odzew napawa nas dumą i bardzo cieszy! Tych, którzy jeszcze nie ściągnęli aplikacji, zapraszamy do nadrobienia zaległości - Lech Poznań Mobile można pobrać bezpłatnie z AppStore lub GooglePlay.

9
listopad

Strefa VOD dostępna na Smart TV i Windows 8

Strefa VOD, polski portal z video na życzenie zyskuje nowe kanały dystrybucji. W oparciu o funkcjonalności InsysPlay, użytkownicy otrzymują legalny i bezpłatny dostęp do bogatej bazy filmów  w telewizorach Samsung Smart TV oraz urządzeniach z Windows 8. Oba wdrożenia zrealizowaliśmy kompleksowo. Jednocześniej, zintegrowaliśmy system sprzedaży treści z portalu www.strefavod.pl we wszystkich kanałach dystrybucji.

8
październik

"Biznes to rozmowy" - Krzysztof Bartkowski wygłasza prelekcję, Insys transmituje

"CDN – Co Dla Nas znaczy Nowoczesna Dystrybucja Contentu" to tytuł prelekcji, którą Krzysztof Bartkowski wraz z Jarkiem Narojczykiem wygłoszą podczas kongresu Netii. Przebieg wydarzenia możecie śledzić na żywo na stronie biznestorozmowy.pl/transmisja_na_zywo.html. Transmisję w HD z funkcją Multi-PiP realizuje nie kto inny, a my! :-)

12
czerwiec

TVP Sport nową aplikacją na Netia Playerze

Na set-top boxie Netii uruchomiliśmy aplikację TVP Sport. Od dziś, użytkownicy Netia Playera będą mogli śledzić statystyki i oglądać materiały video dotyczące Euro 2012 na ekranach swoich telewizorów.

25
maj

Ruszyła strona Sunrise Festival 2012

Dziś premiera strony internetowej festiwalu Sunrise Festival 2012. Zajęliśmy się identyfikacją wizualną witryny, opracowaliśmy projekt graficzny i kompleksowo przygotowaliśmy ją pod kątem programistycznym. W stworzeniu plakatów i plastikowych zaproszeń Nasi graficy również  maczali... pomysły :-)

17
maj

Aplikacja tuba.tv na InsysCDN

Tuba.TV to pierwsza w Polsce muzyczna aplikacja telewizyjna z podpowiadaczem klipów i opcją doboru teledysków do preferencji widza. Nasza firma udostępniła dostępną i skalowalną  sieć serwerów Insys-Netia CDN.  Zapewniliśmy wydajną infrastrukturę do przechowywania plików audio-video z tuba.tv.

16
maj

Klubowa telewizja Lechii Gdańsk na platformie InsysPlay

Transmisje ze spotkań, skróty meczów, newsy video i wywiady z zawodnikami - czyli to, co kibice piłki nożnej lubią najbardziej. Klubowa telewizja internetowa Lechii Gdańsk działa już prężnie w sieci! Polecamy!

10
maj

To już pewne… konferencja MTS 2012 ponownie z Insys

Wzorem lat ubiegłych, zajmiemy się kompleksową obsługą techniczną największej polskiej konferencji branży IT. Na potrzeby Microsoft Technology Summit dostarczymy autorski system rejestracji, powiązany z procesem księgowania i elektronicznego biletowania wstępu. Wszystkim uczestnikom MTS 2012 zaoferujemy również swoją pełną gotowość na liniach telefonicznych i skrzynce mailowej.

25
kwiecień

Insys wykonawcą portalu e-learningowego „Akademia Reissa”

Usługa full service – to najtrafniejsze podsumowanie prac, które wykonaliśmy dla firmy PR9. Stworzyliśmy stronę internetową Akademii Reissa i Akademii Reksia. Zaprojektowaliśmy oraz zaimplementowaliśmy sklep internetowy z systemem rejestracji.

22
marzec

Gazele Biznesu z systemem identyfikacji Insys

Zakończyła się kolejna edycja gali Gazele Biznesu. Podobnie jak w ubiegłych latach, udostępniliśmy organizatorom autorski system do rejestracji i identyfikacji gości. Oferowane przez nas oprogramowanie sprawdziło się wielokrotnie podczas dużych i prestiżowych imprez.

27
luty

Premiera nowej telewizji internetowej Lecha Poznań

Lech Poznań wystartował z nową wersją swojej telewizji internetowej. Projekt został zrealizowany w oparciu o platformę video InsysPlay.

1
luty

InsysPlay wdraża aplikację mobilną CYFRA+ONLINE

Aplikacja CYFRA+ ONLINE jest już dostępna w internetowym sklepie App Store. Od tej pory, ciekawe materiały sportowe oraz kanały tematyczne z oferty CANAL+ obejrzysz w każdym miejscu i o każdej porze na swoim iPadzie lub iPhonie. Polecamy!

28
listopad

CYFRA+ ONLINE najnowszym projektem InsysPlay

Dziś oficjalna odsłona naszej współpracy z CANAL+ CYFROWY. Pod adresem http://www.cyfraplusonline.pl/ ruszyła CYFRA+ ONLINE, nowoczesny serwis typu Web TV. Zajęliśmy się kompleksowym wdrożeniem projektu: od przygotowania architektury informacji, przez implementację, po zapewnienie infrastruktury serwerowej i enkoderów.
Realizacja CYFRA+ ONLINE powstała we współpracy z firmą Netia.

25
listopad

Telewizja internetowa dla Vive Targi Kielce

Zyskaliśmy kolejnego partnera biznesowego, tym razem z branży sportowej. Vive Targi Kielce, lider ekstraklasy piłki ręcznej, zlecił nam budowę nowoczesnej telewizji internetowej swojego klubu. Wszystkich fanów sportowych emocji zapraszamy na http://tv.vivetargi.pl/

26
październik

Microsoft Partner of The Year 2011

26 października, podczas Microsoft Partner Strategy Conference, oficjalnie przyznano nam tytuł Microsoft Partner of the Year 2011 w kategorii Windows Azure. Wyróżnienie otrzymaliśmy za pierwsze komercyjne wdrożenie Windows Azure w Europie Środkowo-Wschodniej.

6
październik

Live streaming z kongresu „Biznes to rozmowy”

6 października 2011 roku w Warszawie odbył się III Kongres Netii "Biznes to Rozmowy". Za pośrednictwem platformy video InsysPlay na żywo relacjonowaliśmy kilka prelekcji z kongresu. Gościem specjalnym wydarzenia była Randi Zuckerberg, wieloletnia dyrektor marketingu firmy Facebook.

6
wrzesień

XXI Forum Ekonomiczne na żywo w sieci dzięki InsysPlay

6 września w Krynicy rozpoczyna się XXI Forum Ekonomiczne. Dzięki realizowanym przez naszą firmę transmisjom live,  na bieżąco można śledzić dyskusje na temat przyszłości Polski, jej polityki i gospodarki.

18
sierpień

Live streaming z Coke Live Music Festival 2011

W dniach 19 – 20 sierpnia na płycie krakowskiego lotniska odbędzie się kolejna edycja Coke Live Music Festival. Nasza firma, za sprawą platformy video InsysPlay przeniesie atmosferę festiwalu na ekran Waszych monitorów! Transmisja na www.livefestival.pl.


16
sierpień

MTS 2011

Od 16. 08. 2011 za pośrednictwem strony www.mtskonferencja.pl można zgłosić chęć uczestnictwa w tegorocznej edycji konferencji Microsoft Technology Summit. Nasza firma, zgodnie z kilkuletnią tradycją zajmie się rejestracją uczestników na MTS 2011, systemami płatności oraz całkowitą obsługą techniczną wydarzenia.

11
maj

Poznański Dzień Internetu z Insys

12 maja na Politechnice Poznańskiej odbędzie się Poznański Dzień Internetu. Nasza firma objęła merytoryczny patronat oraz zapewniła przedsięwzięciu technologiczne wsparcie.  Na konferencji, w roli prelegentki wystąpi  Marta Piasecka, grafik i specjalista html/ccs w Insys.

13
marzec

Insys partnerem Farewell Analog

31 marca 2011 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji Farewell Analog. Krzysztof Bartkowski oraz Piotr Czekała, założyciele firmy Insys wygłoszą prelekcję, w której odpowiedzą na pytanie: jak zbudować w godzinę telewizję HD dla Internetu i nie tylko.

9
marzec

Insys na galach Pulsu Biznesu

Gazele Biznesu oraz Filary Polskiej Gospodarki to ogólnopolskie projekty firmy Puls Biznesu. Nasza firma zajęła się wsparciem technicznym oraz zapewniła profesjonalną obsługę podczas obu wydarzeń.

1
marzec

Nowa telewizja internetowa wydawnictwa PressPublica

W styczniu 2011 uruchomiliśmy wersję beta nowego serwisu wideo „Rzeczpospolita”. Telewizja internetowa tv.rp.pl została uruchomiona w oparciu o rozwiązanie InsysPlay i platformę Cloud Computing Windows Azure. To pierwsze tego typu komercyjne wdrożenie w Europie Środkowo-Wschodniej.

25
luty

Transmisja Skunk Anansie na www.opener.pl

Udostępniliśmy technologię, dzięki której do piątku 4. 03. 2011 roku na stronie www.opener.pl można bezpłatnie oglądać retransmisję koncertu Skunk Anansie. Odtwarzacz Silverlight oraz technika Smooth Streaming pozwolą użytkownikom obejrzeć wideo w najwyższej jakości, bez efektu buforowania treści.

10
listopad

Insys partnerem EntertainmentStandard

W dniach 25-26 listopada w Warszawie odbędzie się EntertainmentStandard, pierwsza w Polsce konferencja w pełni poświęcona rozrywce w sieci. W związku z tym, że wideo w Internecie, transmisje live i Smooth Streaming to obszary naszych zainteresowań, nie może nas zabraknąć. Zaprezentujemy siłę nowoczesnych technologii na przykładzie transmisji live w HD z festiwalu Open`er. Prelekcję wygłoszą właściciele Insys, Krzysztof Bartkowski oraz Piotr Czekała.

21
październik

MTS 2010

65 prelegentów, 104 inspirujące sesje i ponad 2 400 uczestników - oto bilans tegorocznej, piątej edycji konferencji Microsoft Technology Summit. Nasza firma, podobnie jak w poprzednich latach zajmowała się rejestracją uczestników na MTS oraz organizacyjną stroną wydarzenia. Nowego wyzwania podjęli się Krzysztof Bartkowski oraz Piotr Czekała. Założyciele firmy Insys wystąpili na tegorocznym MTS w roli prelegentów.

1
wrzesień

Poznań, ul. J. Matejki 46/1 – nowym adresem Insys

Wszystkich klientów Insys zawiadamiamy, że od 1 września nie zastaną nas w dotychczasowym biurze przy ul. Chełmońskiego 17/11. W celu realizacji ciekawych projektów zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ulicy Jana Matejki 46/1 w Poznaniu. Biuro przy Matejki będzie większe i wyposażone w salkę konferencyjną – wszystko po to, byśmy przy przysłowiowym okrągłym stole mogli toczyć komfortowe i owocne dyskusje. Serdecznie zapraszamy!

24
sierpień

Insys transmituje World Cyber Games

Transmitowaliśmy w Internecie relację na żywo z jubileuszowego, dziesiątego międzynarodowego festiwalu gier komputerowych. Wykorzystując technologię Smooth Streaming zgromadziliśmy przed monitorami rzesze fanów e-sportu,którzy dzięki jakości HD przekazu mogli przeżywać prawdziwie sportowe emocje.

20
sierpień

Insys na Coke Live Music Festival 2010

Webcam z Coke Live Music Festival 2009 cieszył się ogromnym zainteresowaniem Internautów,dlatego w tym roku ponawiamy inicjatywę! W dniach 20-21 sierpnia zapraszamy na stronę www.livefestival.pl, by na żywo obserwować relację z lotniska w Krakowie!

3
sierpień

VoD na www.opener.pl

Najpierw była strona internetowa, później transmisja live z wykorzystaniem najnowszej technologii SmoothStreaming. Teraz proponujemy Państwu usługę video na żądanie! Wejdź na stronę www.opener.pl i obejrzyj udostępnione przez nas materiały z tegorocznego festiwalu Open`er w jakości HD. Zmierz nasz poziom jakością wykonywanej usługi.

2
sierpień

Insys promuje przeglądarkę Internet Explorer 8

Jako stali partnerzy firmy Microsoft, zajęliśmy się promocją ich najnowszego produktu - przeglądarki Internet Explorer 8. Zrealizowaliśmy funkcjonalną stronę internetową www.mojinternetexplorer.pl, która za sprawą jasnych wskazówek krok po kroku pomaga pobrać i zainstalować spersonalizowaną wersję IE 8 na Twoim komputerze!

25
maj

Insys organizatorem Spark Up

25 maja w Poznaniu spotkali się specjaliści z dziedziny webdev, ux i design, by zainaugurować Spark Up- pierwszą w Polsce konferencję przeznaczoną dla branży internetowej. Jako organizatorzy Spark Up zaprosiliśmy najlepszych prelegentów z Polski i Europy do wygłoszenia ciekawych referatów.

20
maj

Insys współpracuje z Michelin

24 konferencje w 24 polskich miastach – to projekt, jaki zrealizowaliśmy dla firmy Michelin. Zajęliśmy się sprawną obsługą - od rejestracji po obsługę na miejscu całego cyklu eventów.

20
maj

Insys współtworzy kolejną edycję MTS

Od 2008 roku obsługujemy konferencję Microsoft Technology Summit. Zajmujemy się tworzeniem strony internetowej eventu i opracowywaniem systemu rejestracji uczestników on- line. Przygotowujemy program do automatycznego generowania faktur i koordynujemy płatnościami. ...

23
kwiecień

Platforma VoD na zlecenie Kancelarii Premiera

Stworzyliśmy stronę internetową Pełnomocnika Rządu do spraw Równego Traktowania wzbogaconą o platformę VoD. Dzięki wykorzystanym przez nas technologiom wszystkie materiały publikowane na stronie www.rownetraktowanie.gov.pl obejrzysz w najwyższej dla Twojego łącza internetowego jakości.

15
styczeń

Insys realizuje klub.alterart.pl

Zrealizowaliśmy portal internetowy przeznaczony dla społeczności interesującej się muzyką. Stworzyliśmy sklep internetowy z bogatym asortymentem biletów oraz forum do wymiany poglądów. Zadbaliśmy, by fani odwiedzający stronę www.klub.alterart.pl mieli za jej pośrednictwem dostęp do wszystkich aktualności z muzycznego świata.

3
grudzień

Insys sponsorem Academic Days 2009 na Politechnice Poznańskiej

Popieramy rozwój i edukację, dlatego zajęliśmy się obsługą IT Academic Days na Politechnice Poznańskiej. Świadomość, że sponsorując grudniowe wydarzenie mogliśmy wesprzeć młodszych kolegów, pragnących zgłębiać tajniki IT przyniosła nam dużo radości i satysfakcji.

17
październik

Insys partnerem Code Camp

W październiku 2009 roku wzięliśmy udział w branżowej konferencji CodeCamp w Krakowie. Jest to największa impreza organizowana i przeznaczona dla programistów. Bogate sesje tematyczne, ciekawe dyskusje i światowej sławy prelegenci zapewniły zarówno nam, jak i pozostałym uczestnikom powrót z bagażem nowinek technologicznych.

14
marzec

Insys sponsorem C2C 2009

Zostaliśmy partnerem oraz zajęliśmy się obsługą technicznej strony konferencji C2C, która odbyła się w 14 marca Warszawie. Podczas wydarzenia w trzech blokach tematycznych po pięć sesji w każdym zaprezentowano najnowsze rozwiązania dla branży IT .

1
lipiec

Insys tworzy www dla Festiwalu Sunrise

Zrealizowaliśmy stronę internetową www.sunrisefestival.pl dla festiwalu Sunrise 2008 oraz Sunrise 2009. Poprzez uruchomienie sekcji Video on Demand umożliwiliśmy fanom festiwalu przywołanie niezapomnianych wrażeń w wysokiej jakości. Zaprezentowaliśmy również bogatą galerię zdjęć z eventu, wykorzystując technologię Deep Zoom – byś szybciej i prościej rozpoznał/a się w tłumie uczestników!

4
czerwiec

Insys tworzy www Open`era

Strona jednego z największych festiwali w Polsce już gotowa! Wejdź na www.opener.pl i dowiaduj się więcej o uczestnikach, artystach oraz organizacji eventu. Czytaj newsy, dziel się spostrzeżeniami i oglądaj najnowsze materiały w jakości HD!

© copyright 2014 insys